top of page
Asiga

Precyzja ASIGA ponad wszystko

Założyciel rynku precyzyjnych drukarek 3D celujący jeszcze wyżej, oferujący dokładność, znakomitą jakość powierzchni i innowacyjne produkty, aby być najbardziej awangardowym producentem urządzeń do druku 3D na świecie.

Kluczowe cechy marki ASIGA

W roku 2011, Asiga uruchomiła pierwszą na świecie drukarkę 3D w technologii LED DLP, rozpoczynając tym samym rewolucję, która na zawsze zmieniła rynek.


Asiga wygrała nagrodę MJSA’s 2012 Thinking Ahead za najlepszą spośród nowoczesnych technologii i zyskała międzynarodową rozpoznawalność dzięki innowacjom zawartym w urządzeniach Pico i Pro, które do dziś są czołowymi urządzeniami w tej dziedzinie.


Asiga projektuje i produkuje wszystkie produkty w głównej siedzibie w Sydney, w Australii. Wewnętrzne zespoły Asigi, zajmujące się mechaniką, elektroniką, oprogramowaniem i materiałami, zapewniają nieprzerwaną innowacyjność i ulepszanie naszych produktów.

Asiga PRO 4K
Asiga MAX X
Asiga MAX

Zaawansowana drukarka laboratoryjna 3D oferująca wyjątkową wydajność przy niewielkich rozmiarach.

Zapewnienie niezrównanej gładkości powierzchni i definicji części na pulpicie.

Wysoką rozdzielczość, szybkość i niezawodność w formacie stacjonarnym.

gwarancja

WSPARCIA i JAKOŚCI

ASIGA oferuje darmowe i nielimitowane, dożywotnie wsparcie techniczne. Ponadto zapewnia użytkownikom bezpośredni dostęp do aktualizacji software i firmware oraz serwis i wsparcie lokalnych dealerów, takich jak R-CRT.

Korzystając z oferty urządzeń i materiałów polecanych przez firmę ASIGA gwarantujemy Państwu najwyższą jakość wydruków 3D oraz niezwykłą precyzję, która jest wymagana w branży jubilerskiej, protetyce i implantologii.

materiały ASIGA

Użytkownicy drukarek ASIGA dzięki otwartemu systemowi mogą korzystać z materiałów wielu producentów, nie tylko z żywic marki ASIGA. W ofercie R-CRT znajdziesz żywice wielu firm, o przeznaczeniu dla branży protetycznej, audiologicznej, jubilerskiej i kolekcjonerskiej. 

Jesteśmy praktykami korzystającymi z drukarek ASIGA na co dzień, wykorzystując do pracy różne żywice - z pewnością możemy doradzić najlepsze rozwiązania dla Twojej pracowni!

katalogi ASIGA

PlasWHITE

Żywica ASIGA PlasWHITE jest wyjątkowo twardym i wytrzymałym materiałem do wydruku prototypowych komponentów i innych zastosowań przemysłowych.

Doskonale białe wydruki stanowią idealną bazę pod malowanie. 

Żywica Asiga PlasWHITE

PlasGRAY

Precyzyjna żywica ASIGA PlasGRAY do produkcji przemysłowej. Zapewnia doskonałe odwzorowanie detali i szczegółowość wydruku.

Żywica Asiga PlasGRAY

PlasCLEAR

PlasCLEAR to materiał do produkcji przemysłowej. Doskonale przezroczysty i twardy zaskoczy wytrzymałością na zginanie i łamanie. 

Żwyica Asiga PlasCLEAR

PlasPINK

Dzięki tej samej wytrzymałości mechanicznej, co PlasGRAY i PlasWHITE, PlasPINK jest alternatywną opcją kolorystyczną do druku przemysłowego. Doskonałe odzwierciedlenie najdrobniejszych detali gwarantuje sukces wydruku!

Żwyica Asiga PlasPINK

SuperCAST

Żywica ASIGA SuperCAST ma zastosowanie w protetyce - nadaje się do wydruku protez szkieletowych i pojedynczych punktów i mostów do odlewania. Charakteryzuje się wysoką temperaturą spalania. 

Żwyica Asiga SuperCAST

SuperWAX

SuperWAX to żywica o właściwościach zbliżonych do wosku. Doskonale nadaje się do zastosowania w jubilerstwie. Idealne odzwierciedlenie detali projektu i niska temperatura topnienia.

Żwyica Asiga SuperWAX

DentaCAST

DentaCAST to zupełna nowa jakość na rynku żywic, oraz połączenie wszystkich najlepszych cech pozostałych materiałów do odlewnictwa stworzonych przez ASIGA.

A19I6748_DentaCAST.png

FusionGRAY

FusionGRAY to materiał wysokotemperaturowy do produkcji przemysłowej. Przeznaczony do wulkanizowanych form gumowych. 

Żwyica Asiga FusionGRAY
bottom of page