top of page
Asiga MAX X

Drukarka ASIGA MAX X jest niezwykle precyzyjną drukarką przeznaczoną przede wszystkim dla branży jubilerskiej. Drukarki ASIGA oferują niezwykłą wydajność w niewielkiej formie. 

Dzięki niezwykłej precyzji i szczegółowemu odtworzeniu najdrobniejszych detali projektu, drukarki ASIGA są niezaprzeczalnym faworytem w druku biżuterii. 

MAX X_18P3356.png

ASIGA MAX X - faworyt w jubilerstwie

TECHNOLOGIA SPS™

CZUJNIKI NACISKU

Unikalny system SPS™ firmy Asiga gwarantuje dokładne uformowanie każdej warstwy. 

Precyzyjne formowanie warstw jest kluczem do uzyskania niezmiennie dokładnych wyników w każdym środowisku produkcyjnym.

WBUDOWANY RADIOMETR

Przez cały proces druku mierzy natężenie światła i kontroluje jego moc, utrzymuje jego odpowiednią ekspozycję, co gwarantuje bezbłędne naświetlenie całej powierzchni platformy.

Asiga MAX X

ASIGA MAX X

 

Dzięki niezwykłej precyzji i szczegółowemu odtworzeniu najdrobniejszych detali projektu drukarki ASIGA są niezaprzeczalnym faworytem w druku pierścionków, broszek, kolczyków oraz innych, nawet najdrobniejszych elementów biżuterii. 

385nm UV LED - Asiga MAX X

OTWARTY SYSTEM MATERIAŁÓW

Wybierz jedną w wielu dostępnych żywic na rynku - nie ograniczaj się do jednego producenta! System otwarty drukarek Asiga umożliwia rozwój i uzyskanie nieograniczonych możliwości w Twojej branży. 

Aktualnie istnieje baza ponad 380 parametrów różnych żywic, która wciąż się powiększa.

Asiga

DARMOWY I NIEOGRANICZONY SUPPORT TECHNICZNY

Asiga to gwarancja bezpłatnej i dożywotniej pomocy technicznej oraz brak jakichkolwiek opłat licencyjnych. Każda zakupiona drukarka jest objęta darmowym supportem i dożywotnimi aktualizacjami oprogramowania, bez dodatkowych opłat. 

SPECYFIKACJA
Rozmiar piksela

Wymiary pola roboczego

Źródło światła

Rozdzielczość osi Z

Technologia

System materiałów

Pliki wejściowe

Oprogramowanie

Łączność

Przeznaczenie

Rozmiar drukarki

Waga drukarki

Napięcie

27µm

51.8 x 29.2 x 75mm

385nm (dla UV LED) lub 405nm

1µm

DLP

Otwarty system żywic

STL, SLC, STM

Asiga Composer

WiFi i Ethernet

Jubilerstwo

260 x 400 x 510mm

21.5kg

12VDC, 10A

35µm

67.2x 37.8 x 75mm

MAX X27
MAX X35
MAX X43
Technologia Asiga SPS

TURBO WYDRUK!

Drukarki Asiga zapewniają łatwą i szybką wymianę kuwet, co wpływa na komfort pracy z urządzeniem. Możliwość zmiany materiału w mniej niż 10 sekund bez potrzeby kolejnej kalibracji urządzenia. 


Uniwersalność drukarki Asiga Max i możliwość druku z różnych materiałów pozwala wykorzystać jej potencjał w wielu branżach - pracowniach protetycznych, jubilerstwie, audiologii.

Konkurencyjna pod względem wydajności, bezkonkurencyjna pod względem jakości!

Asiga SuperCAST

385nm UV LED

Żywice utwardzają się szybciej przy głębszych falach światła UV (385nm). Dzięki temu zmniejsza się rozproszenie światła oraz nie grozi nadmierne utwardzenie materiału. Wynikiem tego jest uzyskanie doskonałej dokładności oraz odwzorowanie wszystkich detali projektu.

Asiga SuperWAX

MATERIAŁY ODLEWNICZE

 

Drukarka Asiga Max x umożliwia druk z płynnego wosku oraz innych specjalistycznych materiałów spalających się całkowicie podczas obróbki. Umożliwia to wydruk wzorników przeznaczonych do dalszej pracy jubilera. 

Asiga support

43µm

82.3 x 46.4 x 75mm

Asiga MAX X
bottom of page