ASIGA MAX X to drukarka o najwyższej dostępnej rozdzielczości. Prędkość drukowania w połączeniu z wysoką dokładnością daje niesamowite możliwości, pozwalające na szybki rozwój Twojej pracowni

ASIGA MAX X rozmiar ma znaczenie!

TECHNOLOGIA SPS™

SMART-POSITIONING-SYSTEM

 

Unikalny proces SPS™ firmy Asiga gwarantuje, że każda warstwa modelu jest formowana precyzyjnie w minimalnym czasie, dzięki czemu MAX jest idealny do produkcji urządzeń medycznych, w których niezbędna jest precyzja.

Precyzja druku 27μm/35μm/43μm to rozmiar zoptymalizowany dla środowisk dentystycznych i laboratoriów audiowizualnych lub klinik.

Posiada kalibrację jednego punktu, czyli prostą kalibrację platformy i wewnętrzny radiometr do automatycznej kalibracji LED.
 

ASIGA MAX X

 

Posiada zaufanie laboratoriów na całym świecie. Buduj, aby działać w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych.

Wysoka dokładność, szybkość drukowania, otwarty system żywic - Te cechy czynią drukarkę Asiga, najlepszym urządzeniem na rynku.

Bezpłatna i nieograniczona dożywotnia pomoc techniczna!


 

TURBO WYDRUK!

 

Wydrukuj z dowolnym odpowiednim materiałem od dowolnego producenta materiału. Twój wybór!

Najszybsza zmiana materiału w porównaniu z jakimkolwiek innym produktem na rynku. Wypełnij w mniej niż 30 sekund.


Wykonuje ortodoncję stomatologiczną, korony i mosty, prowadnice chirurgiczne, modele dentystyczne, niestandardowe tace i protezy częściowe. Nadaje się do produkcji aparatów dousznych, wkładek usznych i silikonowych wkładek usznych.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

R-CRT | Polska, Śląsk | Drukarki 3D, Żywice, Frezy